Datatag ID Limited

Datatag bezpečnostný a registračný systém proti krádeži pre skútre a mopedy

Datatag Scooter and Moped Security System

Elektronický bezpečnostný identifikačný systém pre skútre a mopedy

Za posledných pár rokov výrazne vzrástli predaje skútrov. Ľudia sú viac a viac unavení sedením v autách a v dopravných zápchach, nahnevaní stále rastúcimi cenami pohonných látok, alebo sa nechcú  tlačiť v občas nespoľahlivej verejnej doprave.

Bohužiaľ tento boom skútrov je sprevádzaný dramatickým nárastom ich krádeží. Fyzické bezpečnostné zariadenia môžu pomôcť chrániť váš skúter do určitej miery, ale profesionálny zlodeji sa nenechajú odradiť  zámkami alebo alarmom. Vzhľadom k tomu, že skúter je relatívne ľahký, môže byť ľahko naložený do dodávky a odvezený  behom niekoľkých sekúnd!

Najlepší spôsob, ako chrániť váš skúter je nechať si ihneď pri nákupe nainštalovať identifikačné značenie. Viac prvkový elektronický identifikačný systém proti krádeži umožňuje polícii identifikovať pravého vlastníka akéhokoľvek označeného skútra a to aj napriek tomu, že registračná značka a štandardné  identifikačné  čísla boli zničené alebo pozmenené.

Páchatelia krádeží dobre vedia, že všetky súdne procesy, kde bol Datatag použitý ako dôkaz, boli pre Datatag a ich klientov s označeným motocyklom úspešné. Ako náhle  zlodeji vidia  výstražné štítky na vašom skútri, radšej  ho nechajú mimo svoj záujem a budú hľadať ľahší cieľ.

Systémy Datatag sú dostupné u všetkých autorizovaných a významných predajcov skútrov a motocyklov. Datatag ako líder vo Veľkej Británii ale aj v Európe ponúka  elektronický systém proti krádeži, ktorý nie je drahý a chráni váš skúter po dobu jeho životnosti.

Datatag bol doposiaľ  inštalovaný  na doslova desaťtisíce skútrov značiek Yamaha, Piaggio, Vespa, Gileras a MBK. Neplatíte žiadne ročné poplatky a keď chcete skúter predať, jednoducho  vašu registráciu prenesiete na nového vlastníka.

Datatag technológia pre skútre a mopedy

Sklenené transpondéry

Tento transpondér má zhruba veľkosť zrnka ryže a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nie je možné zmeniť a ani zmazať.

Výstražný štítok pre preregistráciu

Špeciálne vyrobené štítky varujú potencionálneho zlodeja a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

Výstražný štítok

Tieto špeciálne vyrobené plastické živicové štítky varujú potencionálnych zlodejov a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

UV náter

Unikátny neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť odstrašujúceho efektu a následnú identifikáciu. Tento UV náter neviditeľne označí Váš lak.

Mikrobodky®

Top identifikačný systém mikrobodiek je vyvíjaný pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované vo veľkom počte na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchateľ všetky našiel a odstránil.

Datatag DNA

Je to unikátny chemický DNA roztok. Každý kus stroja je chránený neviditeľným unikátnym DNA kódom. Zlodeji si musia byť istí, že odstránili každú molekulu Datatag DNA. Datatag dodáva túto modernú technológiu vo farbe laku, lepidla, tekutiny, prášku, gélu, oleja a v spreji.

Doporučená cena: 84,90 € s DPH

(cena je bez aplikácie značenia)

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
REGISTRAČNÝ SYSTÉM
Datatag Official Sponsor of BSB