Datatag ID Limited

Datatag bezpečnostný a registračný systém proti krádeži pre motocykle

Datatag Motorcycle Security System

Elektronický bezpečnostný identifikačný systém pre motocykle

Datatag identifikačný systém pre motocykle je na trhu od roku 1992 a doposiaľ bolo označených a ochránených vo Veľkej Británii viac ako  500 000 motocyklov. Percento krádeží takto označených motocyklov je 10x nižšie oproti dobe pred použitím systému Datatag. A pretože je momentálne označovaná väčšina motocyklov, tak celkový počet krádeží preukázateľne klesá.

Popri elektronických transpondéroch, ktoré poskytujú elektronický „otlačok prsta“, na hlavných komponentoch systém taktiež využíva neviditeľný chemický UV náter, ktorý obsahuje približne 1 000 mikrobodiek na vybraté komponenty.

Najlepší spôsob, ako chrániť váš motocykel, je ihneď pri nákupe zakúpiť a nainštalovať identifikačné značenie Datatag. Viac-prvkový elektronický identifikačný systém proti krádeži umožňuje polícii jednoducho identifikovať  pravého vlastníka označeného motocykla a to i napriek tomu, že registračná  značka a štandardné identifikačné čísla boli odstránené alebo pozmenené.

Páchatelia krádeží dobre vedia, že všetky  súdne procesy, kde bol Datatag použitý ako dôkaz, boli pre Datatag a klientov s označeným motocyklom úspešne. Akonáhle zlodeji vidia výstražné štítky na vašom motocykli, radšej ho nechajú mimo svojho záujmu a budú hľadať ľahšie dosiahnuteľný cieľ.

Datatag technológie pre motocykle

Sklenené transpondéry

Tento transpondér má zhruba veľkosť zrnka ryže a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. Obsahuje unikátny číselný kód, ktorý je trvale naprogramovaný do integrovaného obvodu transpondéru. Kód nie je možné zmeniť a ani zmazať.

Guľaté transpondéry

Tento transpondér má veľkosť pilulky aspirínu a používa sa v náročnejších podmienkach.

Výstražný štítok pre preregistráciu

Špeciálne vyrobené štítky varujú potencionálneho zlodeja a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

Výstražný štítok

Tieto špeciálne vyrobené plastické živicové štítky varujú potencionálnych zlodejov a sú dobre viditeľné a zároveň je nemožné ich odstrániť bez poškodenia.

UV náter

Unikátny neviditeľný UV náter tvorí hlavnú časť odstrašujúceho efektu a následnú identifikáciu. Tento UV náter neviditeľne označí Váš lak.

Mikrobodky®

Top identifikačný systém mikrobodiek je vyvíjaný pre jednoduché použitie. Mikrobodky sú aplikované vo veľkom počte na rôzne povrchy, takže je prakticky nemožné, aby ich páchateľ všetky našiel a odstránil.

Datatag DNA

Je to unikátny chemický DNA roztok. Každý kus stroja je chránený neviditeľným unikátnym DNA kódom. Zlodeji si musia byť istí, že odstránili každú molekulu Datatag DNA. Datatag dodáva túto modernú technológiu vo farbe laku, lepidla, tekutiny, prášku, gélu, oleja a v spreji.

Doporučená cena: 109,90 € s DPH

(cena je bez aplikácie značenia)

Datatag on Twitter Datatag on Facebook Datatag on YouTube Datatag Latest News
REGISTRAČNÝ SYSTÉM
Datatag Official Sponsor of BSB